Dołącz do MarkeTeam!

  • 0day
  • 00hours
  • 00min
  • 00sec
Launch Date

Rekrutacja 2021

Okres studiowania to nie tylko czas słuchania nieciekawych wykładów, czytania książek oraz przygotowywania prac zaliczeniowych. To także moment, w którym możecie poznać świat marketingu od kulis. Właśnie to umożliwia SKN MarkeTeam.

Czy to dla mnie?

Tradycją jest, że Nasze Koło organizuje na początku roku akademickiego akcję rekrutacyjną, otwartą dla wszystkich studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Jeśli interesujesz się światem biznesu i marketingu, a wiedza zdobywana na obowiązkowych zajęciach nie zaspokaja Twojego głodu - nie zwlekaj i dołącz do nas! Chcesz zapisać się w historii i stworzyć najlepszą studencką konferencję: odkryć Którędy (zmierza droga) do Marketingu bądź zostać przewodnikiem po Łódź Jungle Web? A może pragniecie odkryć tajemnice social mediów lub IT? Brzmi intrygująco?

rekrutacja2020

Jak się zgłosić?

Aby dołączyć do naszego Teamu, należy zrobić następujące rzeczy:

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj - na Wasze zgłoszenia czekamy do 30.11.2021. do godziny 23:59:59
  2. Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas e-mail z informacjami i zaproszeniem na zdalne spotkanie rekrutacyjne odbywające się na platformie MS TEAMS.
  3. Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 2.12.2021 roku o godzinie 18.00 - zarezerwuj sobie czas!
  4. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o działalności koła i realizowanych projektach. Jeśli masz pytania, zajrzyj także na naszego Facebooka.

Wypełnij formularz, zabłyśnij na spotkaniu rekrutacyjnym i zostań jednym z nas! Powodzenia!
I do zobaczenia! ;)

Wciąż masz pytania? Nie wiesz, czy nasze koło jest dla Ciebie?

facebook

instagram

YouTube

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania :D

TOP