Zaczęliśmy nowy rok!

Wakacje w SKN MarkeTEAM były przełomowe. Żądni wiedzy i doświadczenia ruszyliśmy na staże i praktyki. Z radością wymienialiśmy się ploteczkami ze świata marketingu wielkich firm i agencji. Cieszymy się, mogąc oświadczyć, że część z nas dostała propozycje pozostania na stałe w dorosłym świecie.

 

Wiąże się to jednak ze stratą. Nasz skład zmniejszył się o pięć fantastycznych osób, które w zeszłym roku zasilały szeregi MarkeTEAM: Inez, Michał, Mateusz, Marcin i Marlena. Nie martwimy się jednak wiedząc, że dołączyli do grona naszych Weteranów i żegnając ich tak naprawdę mówimy „do zobaczenia!”.

 

Mimo wielkich zmian, ruszamy do boju! Właśnie odbyliśmy pierwsze spotkanie i zaplanowaliśmy kolejny rok wyzwań i ciekawych projektów. Śledźcie nas na bieżąco! Szykuje się prawdziwa rewolucja! Masa spotkań z praktykami i inspirujących warsztatów w ramach projekcu „Goście MarkeTEAM„, dziki tłum specjalistów na „Łódź Jungle Web„, szaleńcze potyczki w ramach „Marketing Challenge” i całkiem nowy projekt, o którym już niebawem!

Comments are closed.