Wyniki rekrutacji – 2015/2016

26 osób pojawiło się we wtorek na tegorocznej rekrutacji do naszego Koła! Była to naprawdę świetna ekipa pełna ambitnych i szukających pomysłu na siebie studentów. Zostali przez nas podzieleni na 9 grup, w których musieli przygotować event promocyjny dla konkretnego produktu (m. in. pierwszego festiwalu horrorów, gry planszowej, szynki Dziadunia czy budzika o bardzo irytującym dźwięku).

 

Pomysłów nie brakowało, a w rolę jury wcieliły się 3 osoby z agencji kreatywnej MOSQI.TO (niezawodna Magdalena Szmidt oraz dwójka Weteranów MT – Klaudia Mazurkiewicz i Wojtek Walas). Dodatkowo, każda grupa miała swojego opiekuna – był to ktoś z aktualnego składu SKN MarkeTEAM lub spośród naszych niezastąpionych Weteranów!

 

Był to naprawdę pracowity i jednocześnie konstruktywny czas! Po wszystkim, udaliśmy się na integrację, aby poznać lepiej naszych potencjalnych nowych członków.

 

Po takim wieczorze trzeba było odpocząć i przygotować się na spotkanie porekrutacyjne, które odbyło się następnego dnia. Wraz z opiekunem Koła – dr Bartłomiejem Kurzykiem – spędziliśmy kilka godzin debatując na temat osób starających się o miejsce w naszych szeregach. Z racji na bardzo wysoki poziom kandydatów oraz fakt, iż nie mogliśmy przyjąć wszystkich chętnych, obrady trwały długo, a podjęcie ostatecznych decyzji nie było łatwe. Mamy jednak dobrą wiadomość – udało nam się!

 

Skład SKN MarkeTEAM zasili 13 fantastycznych osób! To duże, ale również ekscytujące wyzwanie, ponieważ liczba nowych członków zdecydowanie przewyższa liczbę starych! Dlatego tym bardziej nie możemy się doczekać pierwszego wspólnego spotkania oraz pracy projektowej!

Oto imiona i nazwiska naszych nowych członków zespołu:

Aneta Olejniczak
Anita Szymczak
Daniel Kuczkowski
Dominika Kociołek
Gabriela Karbowska
Gabriela Klimecka
Lucyna Korycka
Łukasz Kołaczyński
Michał Gorzyński
Michał Kochanowski
Mikołaj Smuga
Natalia Hajszprych
Sabastian Jagniątkowski

 

Na koniec oczywiście podziękowania.

 

Po pierwsze, pragniemy bardzo gorąco podziękować wszystkim 26 osobom, które pojawiły się we wtorek na rekrutacji. Byliście świetni!

Po drugie, byłoby nam bardzo trudno, gdyby nie byli członkowie Koła. Weterani – wielkie dzięki za pomoc!

I po trzecie, ogromne podziękowania dla naszego oficjalnego partnera – MOSQI.TO! Z Wami rekrutacja do MT to naprawdę nietuzinkowe wydarzenie!

 

Dzięki za wszystko i do zobaczenia na przyszłorocznej rekrutacji!

Comments are closed.