MarkeTEAM | Warsztat MarkeTEAM w ramach Uniwersytetu Zawsze Otwartego
2662
post-template-default,single,single-post,postid-2662,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

Warsztat MarkeTEAM w ramach Uniwersytetu Zawsze Otwartego

W środę spotkaliśmy się z 1. klasą Technikum z Zespołu Szkół w Pajęcznie. Robiliśmy, co w naszej mocy, żeby zaciekawić naszych gości zarówno prelekcją, ciekawostkami o racjonalności wyboru, zadaniami i testami, jak i naszym Wydziałem. My bawiliśmy się rewelacyjnie i mamy nadzieję, że nasi goście również!

Oprócz własnych projektów, MarkeTEAM angażuje się też w akcję Uniwersytet Zawsze Otwarty, w ramach którego wraz z innymi kołami naukowymi oraz pracownikami Uniwersytetu oferuje ciekawe warsztaty. Proponujemy aktywnym licealistom i gimnazjalistom poszerzenie wiedzy w zakresie marketingu sensorycznego, zachowań nabywców czy marki osobistej. Zachęcamy do uczestniczenia w warsztatach nie tylko tych, którzy planują związać swoją przyszłość z marketingiem, ale również tych, którzy chcą poszerzać horyzonty i wiedzieć więcej o swoich podświadomych decyzjach i reakcjach. Każde spotkanie kończymy gradobiciem pytań i oprowadzeniem naszych gości po Wydziale.

Brak komentarzy