Spotkanie z Weteranem – Pawłem Wysmykiem

wysmyk-preziPodczas wtorkowego, cotygodniowego spotkania wewnętrznego MarkeTEAM, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu przeprowadzonym przez byłego członka koła, Weterana, Pawła Wysmyka. Spotkanie było poświęcone tematyce umiejętnego tworzenia prezentacji w Prezi.

Paweł poznał ten program przy okazji przygotowań do pracy licencjackiej. Obecnie wykorzystuje go, jako stażysta w firmie Skanska Property Poland, podczas tworzenia profesjonalnych materiałów i prezentacji.

Mieliśmy możliwość zobaczyć, jak krok po kroku powstaje prezentacja w tym programie, oraz jakie efekty, przy odrobinie czasu, można w nim osiągnąć. Prezentacje można tworzyć offline lub online, z tym, że pierwsza opcja wiąże się z opłatą. Efekt pracy, w zależności od osobistych potrzeb, można publikować, udostępniać, zapisywać w formacie PDF. Podobnie, jak w PowerPoincie, tworzenie prezentacji może odbywać się w oparciu o jeden z gotowych szablonów, lub stworzonych przez siebie koncepcji i rozmieszczenia elementów.

Funkcjonalność, wszechstronność oraz możliwość wykorzystania rozwiązań, których nie oferuje PowerPoint, to jedne z argumentów, stojących za tym, aby wypróbować Prezi już dziś. Dla osób, które chcą wykorzystywać ten program w celach akademickich, możliwa jest rejestracja dedykowana tym właśnie zamiarom. Możliwe jest wówczas eksplorowanie możliwości programu, bez udostępniania pracy publicznie.

Zachęcamy, aby z Prezi oswoić się, jak najwcześniej. Daje ona, bowiem możliwość tworzenia atrakcyjnych wizualnie prezentacji (lub CV), które na pewno zostaną zapamiętane przez odbiorców.

%%wppa%%
%%slide=74%%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.