Spotkanie z cyklu NetworKING

NetworKING 3Po raz trzeci już, agencja kreatywna Vibematters, przy współpracy Wydziału Zarządzania UŁ i koła naukowego MarkeTEAM, ma przyjemność zaprosić Was na spotkanie z cyklu NetworKING.

Trzecie spotkanie otwiera jednocześnie subcykl, który ma za zadanie ukazać uczestnikom różne odsłony networkingu, charakterystyczne dla danej branży. Zaproszony gość, profesjonalista w swoim zawodzie, podzieli się spostrzeżeniami i uwagami, które pomogą uczestnikom w wypracowaniu prawidłowych zachowań podczas profesjonalnych kontaktów. Koncentracja na charakterystyce danej branży, pozwoli uczestnikom spotkania lepiej zrozumieć ogólne mechanizmy networkingu.

Gościem otwierającym tę część projektu NetworKING będzie Katarzyna Bara, właścicielka firmy Makafima, która zasady funkcjonowania networkingu w branży modowej. Katarzyna ukończyła Krakowską Szkołę Artystyczną na kierunku Visual Merchandising. Zawodowo, jak i emocjonalnie, związana jest od 8 lat z marką Pawo. Obecnie obejmuje stanowisko Creative Managera, Stylistki oraz Visual Merchandisera dla tej marki. Zajmuje się m.in. stylizacją kolekcji, organizacją sesji zdjęciowych, wizerunkiem salonów firmowych oraz tworzeniem standardów VM oraz prowadzeniem szkoleń o tej tematyce.

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli zapoznać się szerzej z networkingiem w świecie mody i designu, a wszystkie pytania oraz wątpliwości będą mogli poruszyć w części przeznaczonej na pytania od publiczności.

Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2013 w godz. 13:15-15:15 w sali 209 na Wydziale Zarządzania UŁ (ul. Matejki 22/26). Serdecznie zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia na FB!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.