Rekrutacja do MarkeTEAM. Dołącz do nas!

Są takie okazje i propozycje w życiu, których nie należy odrzucać. To jest jedna z nich!

Jeśli jesteś studentem/tką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, jesteś dyspozycyjną osobą, która studia traktuje jako idealny moment na zdobywanie pierwszego doświadczenia, nie wahaj się.

Już 21 października, o godzinie 18:00, w sali 115 (piętro 1) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Matejki 22/26) odbędzie się spotkanie związane z rekrutacją do SKN MarkeTEAM. To wydarzenie warto zapisać w kalendarzu!

Podczas spotkania rekrutacyjnego dowiesz się, czym zajmuje się nasze koło, jakie realizuje projekty oraz czego oczekujemy od jego przyszłych członków. To doskonała okazja, aby z nami pogadać – zadać pytania oraz dowiedzieć się więcej o życiu i działaniu w organizacji uniwersyteckiej. Czeka Was również zadanie do wykonania, które pozwoli nam ocenić Wasze umiejętności pracy w grupie.

Chcemy poznać Was jak najlepiej, stąd też w nieco innych warunkach, od razu po spotkaniu rekrutacyjnym, zapraszamy na integracyjne piwo. Koniecznie, zarezerwujcie wolny wieczór.

Dodatkowo – jeśli macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości, piszcie na naszego e-maila rekrutacja@marketeam.pl.

Jesteście już pewni, że pojawicie się na spotkaniu rekrutacyjnym? Dołączcie do wydarzenia na Facebooku. Tam będziemy zamieszczać dodatkowe informacje o rekrutacji.

Pragniemy przypomnieć również, że w dniu 16 października, w godzinach 9:30-13:30, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się prezentacja kół naukowych, na którym również nas znajdziecie! Jest to idealna okazja, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o SKN MarkeTEAM, tuż przed spotkaniem rekrutacyjnym.

Prawdę mówiąc, nie możemy się już doczekać!

Do zobaczenia niebawem!

%%wppa%%
%%slide=78%%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.