MarkeTEAM | Marketing Challenge
2809
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2809,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

Marketing Challenge to niecodzienna gra miejska, która łączy dobrą zabawę z rozwojem osobistym. Nie jest to kolejny konkurs sprawdzający suchą wiedzę – jego celem jest wykorzystanie teorii w praktyce oraz skupienie się na cechach takich jak dobra komunikacja, kreatywność, szybkie podejmowanie decyzji czy pracy w grupie.

 

Marketing Challenge ma pokazać, że marketing nie jest narzędziem, które służy jedynie do promocji produktu. Projekt polega na studiach przypadku, których rozwiązanie odbywa się w różnych punktach miasta. Umiejętne korzystanie z marketingu, połączenie wiedzy i umiejętności praktycznych, przy odpowiednim zarządzaniu czasem sprzyja wygranej. Przydatne owszem mogą okazać się zręczność, spryt, zdolność analitycznego myślenia i kreatywność zespołu.

 

W 2015 roku miała miejsce 9 edycja Marketing Challenge, natomiast w tym momencie planujemy już kolejną. Dla nas jest to świetna okazja dla sprawdzenia siebie przy organizacji tak dużego eventu (przygotowania do turnieju trwają około 7 miesięcy!), współpracy z firmami i mediami, a dla uczestników sposobność do świetnej nauki poprzez zabawę!