MarkeTEAM | Którędy do Marketingu?
4237
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-4237,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

Którędy do Marketingu? to wydarzenie, które odbyło się po raz pierwszy w roku akademickim 2015/2016, wtedy pod nazwą Marketing na Wynos. Jest to jednodniowa konferencja dla studentów marketingu (i kierunków związanych) na pierwszym stopniu.

 

Na wydarzenie zapraszamy osoby nie tylko z Wydziału Zarządzania, ale z całego Uniwersytetu Łódzkiego i innych uczelni wyższych. Celem tego wydarzenia jest prezentacja ścieżek kariery w marketingu i ukierunkowanie osób, które nie do końca mają na siebie pomysł w tej dziedzinie.

 

Założeniem jest również zbudowanie dnia składającego się z trzech części: prelekcji, warsztatów i indywidualnego doradztwa. Pragniemy, aby prelekcje poruszały tematy związane z mediami i reklamą, PR-em, social media, kreowaniem wizerunku, a także badaniami czy strategią marketingową. Na warsztatach uczestnicy będą mogli przeżyć rozmowę kwalifikacyjną, poznać tajniki autoprezentacji czy zbudować kreatywne CV. Doradztwo będzie prowadzone przez osoby, które również startowały z poziomu studenta, a teraz świetnie odnajdują się w branży marketingowej.

Data

8 grudnia 2016 (I edycja) / 26 kwietnia 2017 (II edycja)

PROJEKTY