MarkeTEAM | dr Bartłomiej Kurzyk
2862
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2862,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

dr Bartłomiej Kurzyk

Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z komunikacją marketingową, w tym w szczególności związanych z wykorzystaniem Internetu i innych, mniej standardowych działań.

 

Prowadzę zajęcia m.in. z podstaw marketingu, zachowania konsumenta, zintegrowanej komunikacji marketingowej, komunikacji w biznesie, budowy stron WWW i symulacji marketingowej The Marketplace.

 

Bardzo mnie cieszy, że studenci doceniają mój sposób prowadzenia zajęć, czego wyrazem są m.in. nagrody od absolwentów:

 

  • WZ-ka w kategorii „Zawsze z jajem” (2005)
  • WZ-ka w kategorii „Zawsze dla nas” (2007)
  • WZ-ka w kategorii „Zawsze perfekcyjnie” (2007)
  • WZ-ka w kategorii „Wykładowca absolwenta” (2007).

Współpracuję z działającym przy Wydziale Zarządzania Centrum Innowacji, gdzie prowadzę zajęcia „Marketing nowych technologii” w ramach Polsko-Amerykańskich studiów „Komercjalizacja innowacyjnych przedsięwzięć i nowych technologii”.

 

W 2009 roku obroniłem pracę doktorską pod tytułem „Product placement jako narzędzie wspierania marki – możliwości a zakres wykorzystania na rynku filmów kinowych w Polsce.”

 

Dlaczego wspieram MarkeTEAM? Bo przyjemnością jest pracować z ludźmi, którzy go tworzą. Przyjemnością jest pomagać im przekraczać kolejne granice. Członkowie MarkeTEAM wiedzą, że cenię sobie zaangażowanie i entuzjazm – jeśli ich nie zabraknie, mogą liczyć na moją pomoc.

Studia

Jestem absolwentem Wydziału Zarządzania UŁ. Obecnie jestem zatrudniony na stanowisku adiunkta w Katedrze Marketingu, w zakładzie Podstaw Marketingu.

W MarkeTEAM od

Kołem MarkeTEAM opiekuję się od 2000 roku.

PROJEKTY
Opiekun