Piknik Wigilijny MarkeTEAM 2013

Tradycyjnie, na patio Wydziału Zarządzania, przy obrusie usianym świątecznymi ozdobami i zastawionym wigilijnymi potrawami, odbył się kolejny Piknik Wigilijny. Frekwencja dopisała, nie tylko ze strony aktywnych członków MarkeTEAM, ale też i po stronie Weteranów, którzy przybyli tłumnie, z różnych części miasta i samej Polski, aby spędzić ten jeden wieczór w roku – wspólnie.

Po odświeżeniu znajomości i przekąszeniu przepysznych potraw przyszła pora na świąteczne zadania. W tym roku uczestnicy zostali postawieni przed trudnym wyzwaniem. Ich zadaniem, było uratowanie Świąt przed Grinchem. Aby osiągnąć ten cel, musieli wykonać serię zadań mających ochronić świąteczną atmosferę przez kolejny rok. Zgromadzeni świetnie wywiązali się z postawionych im zadań, a przyszło im się zmierzyć z m.in. wykonaniem stroju renifera, czy stworzeniem
kolędy opartej na wyrażeniach wykorzystywanych w branży marketingowej.

Kiedy wszyscy zgromadzeni mieli pewność że Święta są już bezpieczne a ślad po Grinchu zniknął, udaliśmy się do klubo-kawiarni Niebostan, aby kontynuować wieczór, pełen emocji.

Więcej zdjęć z pikniku znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.