Pierwsze spotkanie w nowym składzie!

Wczorajszy dzień był dla nas wyjątkowy – spotkaliśmy się po raz pierwszy w nowym składzie. MarkeTEAM liczy teraz 22 osoby!
 

Spotkanie otworzył opiekun – Bartłomiej Kurzyk. Powitał całą ekipę, przedstawił standardy działania w Kole, a także opowiedział o możliwościach rozwoju, jakie każdemu daje MarkeTEAM.

 

W związku z ostatnim, kolejnym punktem programu były krótkie prezentacje wszystkich projektów. Nowi członkowie naszej organizacji mieli okazję dowiedzieć się, czym – poza tym, co najbardziej znane i widoczne – zajmuje się nasze koło naukowe. Koordynatorzy zarówno mniejszych, jak i większych projektów przedstawiali swoje dotychczasowe zespoły, ukazywali charakterystykę każdego z przedsięwzięć oraz w kilku zdaniach mówili o korzyściach, które płyną z dołączenia do ich zespołu.

 

Tradycyjnie, ostatnim oficjalnym punktem pierwszego spotkania nowego składu MarkeTEAM były wspólne zdjęcia na patio Wydziału Zarządzania, które możecie zobaczyć na końcu tej notki. Dlatego teraz możemy Wam zaprezentować nie tylko nazwiska naszych nowych kołaczy, ale również ich pełne entuzjazmu i zapału do pracy twarze!

 

Oczywiście dla nas półtorej godziny to za mało. Kolejną już tradycją naszego koła jest pierwsze integracyjne wyjście na kręgle. To dla nas bardzo ważny czas – poznajemy się lepiej i bawimy się naprawdę świetnie!

 

Niedługo zaś kolejny wyjazd warsztatowo-szkoleniowy, na którym deklaracje projektowe nowych kołaczy, a potem czas na ciężką pracę i kolejne dawki świetnej zabawy.

 
[vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”3″ images=”4202,4201,4200,4199,4198,4197,4196,4195″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” column_number=”2″]

Comments are closed.