Piąte spotkanie z cyklu NetworKING – Michał Braszczyński, Aerotunel

plakat_drukB2_v5Agencja kreatywna Vibematters, przy współpracy Wydziału Zarządzania UŁ i koła naukowego MarkeTEAM, ma przyjemność zaprosić Was na kolejne i ostatnie w tym roku akademickim spotkanie z cyklu NetworKING. Spotkania organizowane w ramach tego cyklu poświęcone są rozwijaniu umiejętności budowania i wykorzystywania sieci kontaktów profesjonalnych w życiu zawodowym.

Spotkanie, które będzie miało miejsce już w najbliższą środę, kontynuuje cykl spotkań poświęconych zastosowaniu networkingu w różnych kontekstach. Tym razem, podczas spotkania, przedstawiona zostanie wartość networkingu z punktu widzenia otwierania własnej firmy.

Nasz gość, prezes Spółki AeroTunel – Pan Michał Braszczyński, opowie o swojej pasji, którą szczęśliwie udało mu się połączyć z pracą zawodową. Zaproszony na spotkanie praktyk jest absolwentem krakowskiej Akademii Górniczo Hutniczej, Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki. W życiu zawodowym, konsekwentnie realizuje pasje związane z fotografią oraz z lotnictwem. Praca fotografa, którą wykonuje od kilkunastu lat jest odskocznią od zasadniczych wyzwań, jakie przed sobą stawia, najpierw na stanowisku Dyrektora Aeroklubu Częstochowskiego, gdzie w wolnym czasie uprawia akrobacje szybowcowe, a obecnie w Spółce AeroTunel. W ramach tej funkcji koordynuje budowę pierwszego w Polsce wertykalnego tunelu aerodynamicznego do nauki swobodnego spadania, który powstaje w Warszawie. Prywatnie, interesuje się narciarstwem i żeglarstwem.

Ze względu na otwartą formułę spotkania i zainteresowanie uczestników, stałym punktem spotkań z cyklu NetworKING, stał się blok pytań od zgromadzonej publiczności. Zachęcamy, aby wykorzystać tę część spotkania i jednocześnie zaspokoić swój głód wiedzy.

Spotkanie już 22 maja 2013r., na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Matejki 22/26), w sali 209 (II piętro), w godzinach 13:15 – 15:15.

Gorąco zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia na FB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.