Osiemnasty Kamień Milowy – pełnoletniość osiągnięta

Kolejny rok akademicki za nami, a wraz z nim kolejny rok działalności koła, który wymagał od jego członków oraz Weteranów organizacji, swoistego podsumowania. Aby zrealizować ten cel, konieczny był wyjazd szkoleniowo-integracyjny, zwany Kamieniem Milowym, swoista tradycja SKN MarkeTEAM. Tym razem, wybraliśmy się do ośrodka wypoczynkowego Anpol, znajdującego się nad Zalewem Sulejowskim

Pierwszy dzień oraz połowa drugiego, przeznaczone zostały na szkolenie, które przebiegało pod czujnym okiem opiekuna koła, doktora Bartłomieja Kurzyka. Rok intensywnej pracy w projektach wewnętrznych i zewnętrznych oraz uczestnictwo w przedsięwzięciach inicjowanych przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łodzkiego, wymagały solidnego podsumowania i określenia priorytetów na kolejny rok działalności. Dzięki rozmowie i wymianie opinii na temat nurtujących zagadnień, dotyczących funkcjonowania koła oraz pracy w projektach, zdołaliśmy wypracować nową metodykę działań.

Drugi dzień pobytu w Sulejowie, był wyjątkowo trudny dla wszystkich, ponieważ wiązał się z nieuchronnymi pożegnaniami. Swoją działalność w kole zakończyło grono wspaniałych ludzi, przechodząc tym samym w stan weterański. Wszystkim bez wyjątku, Katarzynie Woźnej, Darii Mielczarek, Ewelinie Janiak, Radosławowi Zalewskiemu, Róży Łuczyńskiej, Marcie Szczepaniak oraz Tomaszowi Kaczmarkowi . Dziękujemy! Za przepracowane na rzecz koła lata, za wysiłek, osobowość, które wnieśliście. Jednocześnie, zapowiadamy, że to nie koniec. Z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, oczekując możliwości współpracy oraz kolejnych spotkań we wspólnym gronie, ponieważ dla tych powodów – nie są potrzebne specjalne okazje!

Kamień Letni był wyjątkowy i wpłynął na każdego z uczestników z osobna. Był świetną okazją do integracji, nawiązania nowych znajomości oraz podsumowania wyjątkowo udanego roku.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zapewnili, że z ENTUZJAZMEM wyczekujemy nowego roku akademickiego. Dla MarkeTEAM, zbliżający się semestr, to sygnał, że nadciągają nowe możliwości, okazje i energia, które uczynią ten rok lepszym, niż dotychczas.

%%wppa%%
%%slide=76%%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.