MarkeTEAM | O nas
37
page-template-default,page,page-id-37,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive
title

O NAS

Studenckie Koło Naukowe MarkeTEAM skupia studentów Wydziału Zarządzania UŁ, którzy czują niedosyt wiedzy o marketingu. By nie hamować naszego zapału i energii, organizacja ma charakter nieformalny.

 

Wszystkie działania MarkeTEAM-u podyktowane są chęcią poszerzenia wiedzy teoretycznej oraz praktycznej – niekoniecznie w sposób typowo akademicki. Spotykamy się z osobami, które już osiągnęły sukces w marketingu i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. My z kolei dajemy im świeże spojrzenie i energię, kiedy prowadzimy prace konsultingowo-badawcze. Chcąc się ciągle rozwijać, organizujemy warsztaty doskonalące umiejętności praktyczne (np. szkolenia narzędziowe, warsztaty prezentacyjne) i imprezy o charakterze rozrywkowo-edukacyjnym (np. konferencja Łódź Jungle Web czy też gra miejska Marketing Challenge).

 

Dzięki wszystkim naszym działaniom, nie tylko zdobywamy wiedzę i umiejętności praktyczne powiązane z marketingiem, ale poprawiamy także swoje umiejętności miękkie – między innymi zdolność do pracy w grupie, organizacji pracy, zarządzania czasem.

 

Charakteryzuje nas wspólna pasja oraz cele. Chcemy podczas studiów zrobić coś więcej. Ponadto, bardzo lubimy spędzać ze sobą czas. Wszystko to sprawia, że tworzymy naprawdę zgraną i ambitną grupę młodych ludzi. Jednak nadal jesteśmy otwarci – zarówno na nowych członków, jak i różne wyzwania.

Kliknij tutaj aby ściągnąć statut MarkeTEAM
30

Spotkań organizacyjno-warsztatowych w ciągu roku

250

Pozycji marketingowych

w naszej bibliotece

100

Weteranów koła

GALERIA ZDJĘĆ