Letni Kamień Milowy 2016

Opublikowane przez Maciej Janik w dniu

W dniach 24-26 czerwca 2016 miał miejsce kolejny już, tradycyjny XXIII Kamień Milowy, będący podsumowaniem działalności koła w trakcie roku akademickiego.

 

Podczas wizyty w ośrodku Universitas w Lucieniu, przez 3 dni rozmawialiśmy na temat naszej działalności w trakcie roku akademickiego, który się zakończył – co było dobre, co złe – a także o planach na kolejne semestry. Oprócz tego, rozmawialiśmy na temat tego co należy poprawić, co zmienić w kole. Sporo zmian, odświeżenie obecnych projektów, świeże pomysły i ciągły rozwój – taki jest nasz plan!

 

Jak co roku Letni Kamień Milowy odwiedzili Weterani naszego koła. Była to więc świetna okazja do odnowienia znajomości, rozmowy o zmianach w ich życiu oraz zacieśnienia i tak już silnych więzi. Letni Kamień milowy to też czas, gdy część obecnych członków odchodzi z SKN MarkeTEAM i przechodzi do grona Weteranów. Co roku, jest to dla nas bardzo trudny i wzruszający moment.

 

Dziękujemy za wszystkie spędzone wspólnie razem chwile: Kubie Cichawie, Przemkowi Jańczykowi, Patrycji Skrzypniak, Justynie Spychalskiej, Ewelinie Buchcie, Angelice Marcioch, Żanecie Kutner, a także Danielowi Kuczowskiemu, Lucynie Koryckiej, Anicie Szymczak, Dominice Kociołek oraz Gabrieli Klimeckiej.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki, że z nami byliście! Życzymy sukcesów w dalszym życiu i mamy nadzieję, że będziemy się z Wami często widywać!

 

Jesteśmy bardzo podekscytowani kolejnym rokiem, który zapowiada się na najlepszy w historii naszego koła! Już nie możemy się doczekać aby przedstawić Wam nasze nowe pomysły!