Letni Kamień Milowy 2015

W dniach 12 – 14 czerwca 2015 miał miejsce tradycyjny już XXI Kamień Milowy – czyli swoiste podsumowanie roku działalności koła.

Podczas wizyty w ośrodku Dresso w Sulejowie przez 3 dni rozmawialiśmy o projektach, które miały miejsce w ciągu roku akademickiego, strukturach działalności koła, co było w nich dobre, a co złe, co zmienić, co poprawić. Wyciągaliśmy wnioski, by kolejny rok był jeszcze lepszy! A na to się zanosi. Wiele zmian, odświeżenie projektów oraz otwarcie się na nowe, czy chęć ciągłego rozwijania. Tacy właśnie jesteśmy, nie lubimy nudy i przestoju.

Jak co roku Letni Kamień Milowy odwiedzili nasi Weterani. Była to więc świetna okazja do odnowienia znajomości, rozmowy o zmianach w ich życiu oraz zacieśnienia i tak już silnych więzi. Letni Kamień milowy to także czas kiedy część obecnych członków SKN MarkeTEAM przechodzi do Weteranów. Zawsze jest to dla nas bardzo trudny i wzruszający moment, bo świadomość tego, że nie będziemy widywać się już podczas cotygodniowych spotkań, czy pracować nad projektami, jest bardzo bolesna. Dziękujemy za wszystkie spędzone wspólnie razem chwile: Kasi Kostrzewskiej, Gosi Leszczyńskiej, Klaudii Mazurkiewicz, Monice Palmie, Inez Schmidt, Danielowi Baradziejowi, Szymonowi Bukowiczowi, Michałowi Kowalskiemu, Pawłowi Tomczakowi oraz Wojtkowi Walasowi. Jeszcze raz wielkie dzięki, że z nami byliście i obiecujemy, że nigdy o Was nie zapomnimy! Powodzenia w dalszym życiu i pozostańmy w kontakcie!

Podsumowując? Jesteśmy strasznie podekscytowani nadciągającym rokiem akademickim. Już nie możemy doczekać się, aż nasze plany i pomysły zostaną wcielone w życie! Oby kolejny rok był jeszcze lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.