MarkeTEAM | Konferencja „Marketing na wynos”
4376
post-template-default,single,single-post,postid-4376,single-format-gallery,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

Konferencja „Marketing na wynos”

Jesteś głodny wiedzy o marketingu? W takim razie to wydarzenie jest dla Ciebie!

 

Już 10 grudnia 2015 (czwartek) od godziny 9.30 na Wydziale Zarządzania UŁ będziemy serwować smakowite kąski z takich dziedzin jak: PR, reklama, social media, kreowania wizerunku i budowania strategii.

 

Nie może zabraknąć tam Ciebie, jak i również Twoich znajomych, którzy z chęcią zasmakowaliby wiedzy z naszej kuchni! To idealna okazja aby móc dowiedzieć się czegoś na temat ścieżek rozwoju po marketingu. Konferencja będzie składać się z trzech smacznych i sycących dań: prelekcji, indywidualnego doradztwa i warsztatów.

 

Jednak tym razem nie musisz martwić się o kalorie, a wręcz przeciwnie ? im więcej wiedzy pochłoniesz, tym zdobędziesz większą szansę na lepszy start w karierę. Zapraszamy więc nie tylko doświadczonych smakoszy, którzy już działają w tej dziedzinie, ale również wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć, z czym je się marketing.

 

Oczywiście sam możesz zdecydować, co Cię interesuje i na co chcesz przyjść. Wystarczy sprawdzić program i zarejestrować się na naszej stronie internetowej.

 
 DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZAREJESTRUJ

 

Klikajcie, rejestrujcie się i przychodźcie! Zapraszamy!

Brak komentarzy