Konferencja „Marketing na wynos”

Opublikowane przez Maciej Janik w dniu

Jesteś głodny wiedzy o marketingu? W takim razie to wydarzenie jest dla Ciebie!

 

Już 10 grudnia 2015 (czwartek) od godziny 9.30 na Wydziale Zarządzania UŁ będziemy serwować smakowite kąski z takich dziedzin jak: PR, reklama, social media, kreowania wizerunku i budowania strategii.

 

Nie może zabraknąć tam Ciebie, jak i również Twoich znajomych, którzy z chęcią zasmakowaliby wiedzy z naszej kuchni! To idealna okazja aby móc dowiedzieć się czegoś na temat ścieżek rozwoju po marketingu. Konferencja będzie składać się z trzech smacznych i sycących dań: prelekcji, indywidualnego doradztwa i warsztatów.

 

Jednak tym razem nie musisz martwić się o kalorie, a wręcz przeciwnie ? im więcej wiedzy pochłoniesz, tym zdobędziesz większą szansę na lepszy start w karierę. Zapraszamy więc nie tylko doświadczonych smakoszy, którzy już działają w tej dziedzinie, ale również wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć, z czym je się marketing.

 

Oczywiście sam możesz zdecydować, co Cię interesuje i na co chcesz przyjść. Wystarczy sprawdzić program i zarejestrować się na naszej stronie internetowej.

 
 [button size=”full_width” type=”normal” target=”_self” text=”DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZAREJESTRUJ” link=”http://nawynos.marketeam.pl/” color=”#ffffff”]

 

Klikajcie, rejestrujcie się i przychodźcie! Zapraszamy!