Kamieniem o ścianę – kolejny rok działalności MarkeTEAM za nami!

MarkeTEAM ma za sobą podsumowanie kolejnego roku pracy, które zwieńczył wyjazd integracyjno-szkoleniowy, organizowany już po raz szesnasty, zwany Kamieniem Milowym. Podczas tego spotkania mówiliśmy o tym, co jeszcze można poprawić w działaniu Koła i jak lepiej wykorzystać szanse rozwoju. Postawiliśmy przed sobą kilka nowych wyzwań, odświeżyliśmy wcześniejsze postanowienia i wyznaczyliśmy nowe cele. O tym, że MarkeTEAM ma głowę pełną pomysłów i chce się rozwijać świadczyły prezentacje członków Koła, którzy zaprezentowali koncepcje nowych projektów na przyszły rok akademicki.

Miejsce, w którym byliśmy sprzyjało nie tylko pracy, ale również wypoczynkowi i integracji. Odcięci od świata, bez Internetu i z ledwo rozpoznawalnym zasięgiem, cieszyliśmy się wolnym czasem, który mogliśmy wspólnie spędzić. Ośrodek Kalina w Drobnicy przyjął nas bardzo miło i dołożył wszelkich starań, żeby nie ominął nas pierwszy mecz reprezentacji Polski.

Drugiego dnia nasze grono powiększyło się o Weteranów, którzy tradycyjnie przyjeżdżają na Kamień. Jest to wyjątkowy czas, kiedy możemy się poznać i porozmawiać. Wspólny czas wykorzystaliśmy aktywnie, sprawdzając się w wielu dyscyplinach: siatkówce, tenisie i piłce nożnej.

Ważną częścią wyjazdu było pożegnanie osób, które w tym roku opuściły skład MarkeTEAM. Iga Słowińska, Karolina Brocka-Sowała, Hubert Walkowicz, Michał Andrysiewicz, Piotr Zadumiński, Wojtek Wysmyk oraz Dorian Koralewski – bardzo dużo zrobiliście dla rozwoju Koła – dziękujemy raz jeszcze za Wasz wysiłek i wsparcie! Mamy nadzieję, że o nas nie zapomnicie i będzie jeszcze okazja do spotkań i współpracy!

Jednocześnie, wyjazd był okazją oficjalnego powitania w naszym gronie nowych członków MarkeTEAM – Justyna Borkowska, Laura Domagała, Klaudia Mazurkiewicz, Edyta Ptasińska – witajcie w składzie!

Wyjazd był “pozytywnie wstrząsający”, nie zabrakło w nim tego, co MarkeTEAM lubi najbardziej – ENTUZJAZMU. Powróciliśmy zmotywowani do nowych działań. Przyszły rok będzie najlepszym z dotychczasowych!

%%wppa%%
%%slide=54%%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.