Jungle Web 2017 – relacja

Opublikowane przez Maciej Janik w dniu

 

 

W dniach 6 i 7 kwietnia 2017, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się już szósta edycja Łódź Jungle Web, czyli konferencji poświęconej marketingowi internetowemu, mediom społecznościowym, innowacjom w biznesie i nowym technologiom. To jedyne w Polsce wydarzenie tego typu o takiej skali, które jest w pełni organizowane przez studentów, przy wsparciu różnych firm – zarówno z województwa łódzkiego, jak i spoza niego.

 

W tym roku, wsparło nas 49 instytucji, w tym między innymi: Urząd Miasta Łodzi, Marszałek Województwa Łódzkiego, Credit Agricole, Brand24, LifeTube, Sarigato Group, kompetencje.info, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, TME, OSOM Studio, Bluerank, Sprawny.Marketing oraz IMAGINE38PR – jako (odpowiednio) partnerzy kreatywni i PR-owi.

 

Na dwa dni, patio Wydziału przemieniło się w chilloutową Dżunglę, w której nie zabrakło wysokich palm, leżaków i egzotycznych zwierząt. Uczestnicy wydarzenia, mogli w niej napić się zarówno kawy, jak i bezalkoholowego drinka, a także zapoznać się z technologią VR, robotyką lub też zapisać na test własnych kompetencji. Oprócz tego mieli szansę na wzięcie udziału w konkursach i nawiązanie kontaktu z prelegentami biorącymi udział w wydarzeniu.

 

Naszą Dżunglę odwiedzili najznamienitsi eksperci z branży marketingowej i internetowej, m.in. Michał Sadowski, Maciej Budzich, Magdalena Daniłoś, Dagmara Pakulska, Kuba Jankowski, Kaja Szafrańska, Monika Czaplicka, Łukasz Głombicki czy też Katarzyna Kędzierska. Podczas tegorocznej edycji konferencji, podczas dwóch dni odbyło się 17 prelekcji, 3 panele dyskusyjne – będące nowością w tym roku – oraz 4 warsztaty z zakresu marketingu internetowego i innowacji w biznesie. Na wydarzenie zapisało się blisko 700 osób, zaś transmisja w Internecie miała aż 54 tysiące wyświetleń!

 

Kolejna edycja już za rok! Serdecznie zapraszamy!

 

PS: Kliknijcie w jeden z poniższych przycisków aby zobaczyć zdjęcia z Łódź Jungle Web 2017 lub obejrzeć transmisję z tegorocznej edycji.