Jungle Web 2016

Opublikowane przez Maciej Janik w dniu

[vc_row]
[vc_column width=”1/1″]

[/vc_column][/vc_row]

W dniach 14-15 kwietnia 2016 odbyła się piąta edycja Łódź Jungle Web, czyli konferencji poświęconej marketingowi, mediom społecznościowym i nowym technologiom. To jedyne w Polsce wydarzenie tego typu, które jest w pełni organizowane przez studentów.

 

Wydział Zarządzania i jego patio, na dwa dni przemieniło się w dziką dżunglę, w której nie zabrakło sztucznych palm, leżaków i egzotycznych zwierząt. To wszystko nawiązuje do marketingu internetowego i biznesu w Sieci, które – jako branża – ulegają bardzo szybkim zmianom i w których czasem trudno się odnaleźć – jak w dżungli.

 

Przybyli goście mogli za darmo wysłuchać wykładów prowadzonych przez doświadczonych prelegentów (m.in. Michał Sadowski, Monika CzaplickaRafał Baran, Siostry ADiHD), wziąć udział w certyfikowanych warsztatach, a pomiędzy prelekcjami zrelaksować się w Strefie Komfortu. Konferencja, oprócz studentów, przyciąga także tych, którzy już pracują w branży i oprócz zdobycia wiedzy, chcą nawiązać nowe kontakty.

 

Następna edycja już za rok!

[vc_row]
[vc_column width=”1/1″][vc_separator type=”normal” position=”center”][/vc_column][/vc_row]
[vc_row]
[vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Nasz zespół foto-wideo przygotował dla Was małą relację z wydarzenia. Kliknijcie w jeden z poniższych przycisków by zobaczyć zdjęcia z konferencji lub posłuchać wywiadów z naszymi prelegentami.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
[vc_row][vc_column width=”1/2″][button type=”normal” target=”_self” text=”Zobacz zdjęcia!” link=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.977143879036283.1073741846.215038671913478&type=3″ size=”full_width”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][button type=”normal” target=”_self” text=”Zobacz filmy!” link=”http://bit.ly/jungleweb2016″ size=”full_width”][/vc_column][/vc_row]