MarkeTEAM | Jungle Web 2016
4532
post-template-default,single,single-post,postid-4532,single-format-gallery,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

Jungle Web 2016

W dniach 14-15 kwietnia 2016 odbyła się piąta edycja Łódź Jungle Web, czyli konferencji poświęconej marketingowi, mediom społecznościowym i nowym technologiom. To jedyne w Polsce wydarzenie tego typu, które jest w pełni organizowane przez studentów.

 

Wydział Zarządzania i jego patio, na dwa dni przemieniło się w dziką dżunglę, w której nie zabrakło sztucznych palm, leżaków i egzotycznych zwierząt. To wszystko nawiązuje do marketingu internetowego i biznesu w Sieci, które – jako branża – ulegają bardzo szybkim zmianom i w których czasem trudno się odnaleźć – jak w dżungli.

 

Przybyli goście mogli za darmo wysłuchać wykładów prowadzonych przez doświadczonych prelegentów (m.in. Michał Sadowski, Monika CzaplickaRafał Baran, Siostry ADiHD), wziąć udział w certyfikowanych warsztatach, a pomiędzy prelekcjami zrelaksować się w Strefie Komfortu. Konferencja, oprócz studentów, przyciąga także tych, którzy już pracują w branży i oprócz zdobycia wiedzy, chcą nawiązać nowe kontakty.

 

Następna edycja już za rok!

Nasz zespół foto-wideo przygotował dla Was małą relację z wydarzenia. Kliknijcie w jeden z poniższych przycisków by zobaczyć zdjęcia z konferencji lub posłuchać wywiadów z naszymi prelegentami.

Brak komentarzy