Co dobrego? – dzień z Allegro!

Opublikowane przez Kurzyk w dniu

Wydarzenie to miało miejsce dzięki współpracy MarkeTEAM, Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz Fundacji Allegro. Spotkanie odbyło się w specjalnie przystosowanej do szkoleń ciężarówce. Wzbudzała ona duże zainteresowanie wśród studentów, którzy z zaciekawieniem zaglądali do środka.

„Co dobrego?” – pytał jeden z trenerów, rozpoczynając dzień z Allegro. Na początku warsztatów został przedstawiony ogromny potencjał e-commerce, a uczestnicy obalili mity dotyczące działalności sprzedażowej w Internecie. Wiele osób, biorących udział w spotkaniu, ma na co dzień kontakt z handlem w sieci. Oni chętnie dzielili się  zdobytym doświadczeniem, a ich wypowiedzi potwierdzały tendencje zachowań konsumentów.

Druga część zajęć dotyczyła fotografii produktowej oraz jej praktycznego zastosowania. Uczestnicy zajmowali się również obróbką zdjęć w programach graficznych. Wszystko po to, aby jak najkorzystniej przedstawić produkt potencjalnemu klientowi. Jak się okazało – w tym działaniu najważniejsze są nie tylko umiejętności techniczne, ale również kreatywność i pomysł na zdjęcie.

Wierzymy, że w przyszłości uda się zorganizować podobną ofertę szkoleniową i ciężarówka Allegro znów stanie na parkingu przy Wydziale Zarządzania.

%%wppa%%
%%slide=37%%