7 Edycja Marketing Challenge dobiegła końca!

W przepiękny, słoneczny sobotni poranek . . . Chwila to nie tak! W pochmurny i deszczowy poranek 11 maja, po mimo niesprzyjających warunków odbył się niesamowicie ekscytujący event, jakim jest gra miejska Marketing Challenge. Choć matka natura spłatała nam figla, trzeba przyznać, że na większą część dnia niebo postanowiło powstrzymać swe łzy, być może, dlatego iż rozentuzjazmowany i radosny tłum studentów ruszył w miasto by spróbować swych sił w walce o zwycięstwo.
Tegoroczna edycja zorganizowana została w duchu modern marketingu, bo przecież świat wciąż pędzi i nie ogląda się wstecz. Należy być zawsze na czasie i trendy. Nasi uczestnicy spisali się rewelacyjnie zmagając się z zadaniami z 10 obszarów takich jak: marketing wirusowy, mobilny, relacji, sensoryczny, społeczny czy social media, grywalizacja, shockvertising, product placement, gender marketing. Poza sprawdzeniem wiedzy chciałyśmy, jako organizatorki zagwarantować naszym uczestnikom wyśmienitą zabawę dzięki dwóm zadaniom funowym oraz kreatywne wykorzystanie umiejętności w zadaniach bardziej rozbudowanych.
Rywalizację o miano najbardziej modnego, marketingowego i będącego na czasie, wygrał zespół, który wykazał się nie tylko wiedzą, ale i niezwykłą determinacją w dążeniu do celu, był to zespół biorący po raz trzeci udział w Marketing Challenge, mianowicie: Rysiu, Maciek i Bożenka III (Filip Maszewski, Konrad Przybysz i Agata Grzejda).
Był to niezwykły dzień pełen wrażeń, zespoły nie tylko się dobrze bawiły i rywalizowały między sobą, ale i pokazały nam organizatorom, iż to, co robimy jest czymś więcej niż tylko grą miejską i że nie liczą się jedynie nagrody czy zwycięstwo. Podczas gali rozdania nagród było wiele wzruszeń i uniesień, radość zwłaszcza wygranego zespołu znokautowała nas wszystkich, tak szczerą radość można było ujrzeć jedynie w tamtej chwili, nic nie było w stanie jej uwiecznić. Później była już tylko zabawa do białego rana, pełna miłych słów, pełnej integracji i uśmiechów.
To niezwykłe przeżycie pozostanie w naszych sercach na zawsze.
Zapraszamy za rok, bo przecież takie doznania należy powtarzać 🙂

%%wppa%%
%%slide=73%%

Comments are closed.