• _MG_5477
 • _MG_5480
 • _MG_5482
 • _MG_5254
 • _MG_5260
 • _MG_5261
 • _MG_5264
 • _MG_5272
 • _MG_5277
 • _MG_5279
 • _MG_5395
 • _MG_5403
 • _MG_5421
 • _MG_5424
 • _MG_5440
 • _MG_5463
 • _MG_5267
 • _MG_5418
 • _MG_5416
 • _MG_5281
 • _MG_5293

Wyniki rekrutacji – 2016/2017

/ / Aktualności, Wydarzenia MarkeTEAM

40 osób pojawiło się w czwartek, tuż po sKOŁOwaniu, na tegorocznej rekrutacji do naszego koła naukowego! Była to grupa inspirujących, chętnych do rozwoju, młodych ludzi, często rozpoczynających swoją przygodę z marketingiem. Zostali przez nas podzieleni na 10 grup, po 4 osoby w każdej, w których musieli przygotować dwustronny, nowoczesny billboard promocyjny dla wybranej planety, losując do tego grupę społeczną, do której kierują przekaz.

 

Mimo trudnego zadania, uczestnicy poradzili sobie fantastycznie! W rolę jury wcieliły się dwie osoby z agencji kreatywnej Deloitte Digital (nasz Weteran – Adrian Sęk i Aleksandra Rajczyk, Junior Copywriter) oraz opiekun naszego koła – doktor Bartłomiej Kurzyk. Każda z grup miała swojego opiekuna, który doradzał i podpowiadał w razie problemu, a była to osobna z aktualnego składu SKN MarkeTEAM lub spośród byłych członków naszego koła!

 

Był to naprawdę pracowity i jednocześnie konstruktywny czas! Po wszystkim, udaliśmy się na integrację, aby poznać lepiej naszych potencjalnych nowych członków.

 

Po takim wieczorze, trzeba było odpocząć, przemyśleć nasze typy i przygotować się na spotkanie porekrutacyjne, na którym mieliśmy zdecydować, komu dać szansę i przyjąć do MarkeTEAM-u. A nie było to łatwe zadanie! Wraz z opiekunem koła, spędziliśmy długi czas, debatując na temat osób starających się o miejsce w naszych szeregach. Z uwagi na wysoki poziom kandydatów i fakt, że nie mogliśmy przyjąć wszystkich chętnych, obrady trwały cały weekend. Jednakże, mimo wszystko  – udało nam się!

 

MarkeTEAM zasili 14 niezwykłych osób, czyli nowi będą stanowić 2/3 składu koła! Wraz z nową energią i świeżymi pomysłami od świeżaków, wracamy do pracy! Nie możemy się doczekać pierwszego wspólnego spotkania!

 
Oto imiona i nazwiska naszych nowych członków zespołu:

Michelle Biazik
Artur Ceran
Marek Gołąb
Kamil Goworek
Patrycja Gwardecka
Paulina Koszczyk
Dominika Kraina
Maciej Malarski
Mariusz Marciniak
Aleksander Starzyński
Marta Urbańska
Karolina Walczak
Magda Wielgus
Igor Zmitrowicz

 

Na koniec oczywiście podziękowania.

 

Po pierwsze, pragniemy bardzo gorąco podziękować wszystkim 40 osobom, które pojawiły się na naszej rekrutacji. Poszło Wam znakomicie!

Po drugie, byłoby nam bardzo trudno, gdyby nie byli członkowie Koła. Weterani – wielkie dzięki za pomoc!

I po trzecie, ogromne podziękowania dla naszego  partnera – firmy Deloitte Digital! Rekrutacja z Wami to naprawdę wspaniałe wydarzenie!

 

Jeszcze raz, dzięki za wszystko i do zobaczenia na przyszłorocznej rekrutacji!