• plakat2 final small
  • plakat1 final small

Rekrutacja – 2016/2017

/ / Aktualności, Wydarzenia MarkeTEAM

Kolejny rok akademicki właśnie się rozpoczął! To oznacza, że zaczynamy kolejny rok działalności SKN MarkeTEAM!

Po raz kolejny, na Wydziale Zarządzania UŁ, będziemy szukać nowych osób, pełnych energii i zapału do pracy, dla których ważny jest rozwój osobisty i chcą zasilić nasz zespół. Dołączając do naszego koła, będziesz mieć szansę m.in. na współtworzenie dużych projektów: konferencji o marketingu internetowym i nowych technologiach – Łódź Jungle Web, marketingowej gry miejskiej – Marketing Challenge oraz konferencji dotyczącej ścieżek kariery w branży – Marketing na Wynos. A to nie wszystkie z naszych projektów!

 

Wielu z byłych członków naszego koła, otrzymało świetne oferty pracy i staży, więc jest to wspaniała szansa dla rozwoju waszej kariery. Wśród firm, które zauważyły weteranów naszego koła, są między innymi przedsiębiorstwa takie jak Brand24, mBank, SKANSKA, Mars, Pepsi, Johnson & Johnson, Kompania Piwowarska, a także w agencje – MOSQI.TOKamikaze, Atom, VML i partner tegorocznej rekrutacji – Deloitte Digital!

 

19 października, w godzinach 11:30-15:30, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się sKOŁOwanie, czyli prezentacja kół naukowych, na którym nas znajdziesz! Jest to idealna okazja, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o SKN MarkeTEAM, tuż przed spotkaniem rekrutacyjnym, które odbędzie się dzień później.

 

Nie zwlekaj! Kliknij poniżej, dowiedz się więcej i wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy!

 

EDIT: Rekrutacja zakończona, dziękujemy wszystkim za zgłoszenia!