„Coś” i Uniwersytet dla Dzieci po raz piąty!

/ / Uncategorized

Za nami ostatnie spotkanie z cyklu Uniwersytet dla Dzieci, na którym przedstawiliśmy, po raz kolejny, temat „Dlaczego kupujemy?”. Podczas zajęć z młodymi studentami rozmawialiśmy o reklamie, jej elementach i rodzajach, jej pozytywnym wpływie oraz zagrożeniach. Ocenialiśmy wspólnie rzeczywistość pod hasłem niestandardowych reklam, które można znaleźć na ulicy, środkach transportu, czy też rozpoznać w filmie. Bawiliśmy się bohaterami marek i hasłami reklamowymi. Badaliśmy także uwagę dzieci oraz ich sposób podejmowania decyzji zakupowych.

Na zakończenie dzieci zmierzyły się z wyzwaniami marketingu i wymyśliły własny produkt. Powstał pomysł o tajemniczej nazwie „Coś”. To określenie wody, dedykowanej starszym osobom, o właściwościach odmładzających i regenerujących. Dziękujemy uczestnikom tego projektu: Roksanie, za projekt graficzny butelki, Jankowi, za nazwę produktu, Kubie, za odkrycie niszy rynkowej i określenie grupy docelowej, Weronice, za projekt reklamy wody na wieżowcu oraz Zuzi, za propozycję eventu promocyjnego dla starszych, podczas którego uczestnicy zrobią na drutach butelkę „Coś”. W nagrodę wszystkie dzieci otrzymały tytuł „Ekspertów marketingu” – gratulujemy!

Musimy przyznać, że praca z dziećmi to było wyjątkowe doświadczenie. Uniwersytetowi dla Dzieci  dziękujemy za możliwość przeprowadzanie zajęć, a naszym małym studentom, za ogromne zaangażowanie i aktywne w nich uczestnictwo.

%%wppa%%
%%slide=50%%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *