Goście MarkeTEAM: Andrzej Walczak – video

/ / Aktualności, Uncategorized

Kontynuujemy publikację nagrań z ostatnich spotkań z gośćmi MarkeTEAM.

Spotkania odbywają się cyklicznie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i są otwarte dla studentów Wydziału i wszystkich zainteresowanych osób. Naszymi gośćmi są praktycy marketingu, reprezentujący szeroki wachlarz doświadczeń – właściciele firm, autorzy książek, przedstawiciele agencji reklamowych, badacze rynku czy menedżerowie marek. Spotkania zwykle składają się z dwóch części – prezentacji przygotowanej przez gościa na zaproponowany wcześniej temat oraz sesji pytań i odpowiedzi.

Od kilku edycji, spotkania są rejestrowane. Nagrania, publikowane na naszym kanale na YouTube, zwykle obejmować będą prezentację przygotowaną przez gościa. Część dyskusyjną traktujemy jako znacznie mniej formalną 🙂

Po publikacji spotkania z listopada 2011 roku z Pawłem Tkaczykiem, dzisiaj prezentujemy spotkanie z grudnia 2011 roku – z Andrzejem Walczakiem, współzałożycielem i współwłaścicielem Atlas S.A. – jednej z największych firm w Polsce. Podczas spotkania, nasz gość podzielił się swoimi przemyśleniami na temat historii grupy Atlas, wiążąc ją z historią i przyszłością rozwoju Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *