Paweł Tkaczyk – Zakamarki marki

/ / Aktualności, Uncategorized

Rozpoczynamy publikację nagrań z ostatnich spotkań z gośćmi MarkeTEAM.

Spotkania odbywają się cyklicznie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i są otwarte dla studentów Wydziału i wszystkich zainteresowanych osób. Naszymi gośćmi są praktycy marketingu, reprezentujący szeroki wachlarz doświadczeń – właściciele firm, autorzy książek, przedstawiciele agencji reklamowych, badacze rynku czy menedżerowie marek. Spotkania zwykle składają się z dwóch części – prezentacji przygotowanej przez gościa na zaproponowany wcześniej temat oraz sesji pytań i odpowiedzi.

Od kilku edycji, spotkania są rejestrowane. Nagrania, publikowane na naszym kanale na YouTube , zwykle obejmować będą prezentację przygotowaną przez gościa. Część dyskusyjną traktujemy jako znacznie mniej formalną 🙂

Zaczynamy dzisiaj publikację cyklu od spotkania z listopada 2011 roku z Pawłem Tkaczykiem, właścicielem agencji reklamowej MIDEA, blogerem, autorem książek „Zakamarki marki” i „Grywalizacja„. Podczas spotkania, Paweł opowiadał o metodach budowy silnych marek przy wykorzystaniu wiedzy o psychologii zachowań konsumenckich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *