MarkeTEAM | 19 Kamień Milowy
2711
post-template-default,single,single-post,postid-2711,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

19 Kamień Milowy

Stało się! 19 Kamień milowy za nami. Na zawsze pozostanie on w naszych wspomnieniach, jako jedna z tych chwil, których już nigdy nie zapomnimy. Wyjazd nie obyłby się bez szeroko rozumianego rozwoju członków koła MarkeTEAM. Szkolenia były i małe i duże. Do tego ogrom pracy koncepcyjnej dotyczącej naszej działalności w roku 2013/2014.

Oczywiście nie mogło też zabraknąć integracji. Grom i zabawom nie było końca. Każdy z nas miał szansę, aby wykazać zdolnościami zarówno aktorskimi przy próbie zmierzenia się z Karaoke prezentacyjnym, jak i kulinarnymi przy walce z nożem podczas krojenia składników na śniadanie.

Choć pogoda nie dopisała, byliśmy pełni entuzjazmu i radości! Dzielnie walczyliśmy owijając się kocami, chuchając i dmuchając zacieraliśmy zziębnięte dłonie. Przetrwaliśmy ten weekend, dumnie wracając do naszych domów jako jedna, wielka, zgrana ekipa!

Brak komentarzy